Threat Inteliigence / OSINT / NETSEC / NATSEC

Najbezpieczniejsza konferencja w Polsce już 3 grudnia! Oh My H@ck 2022 – na żywo w Warszawie

Counterintelligence.pl ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie jakim jest konferencja Oh My H@ck która odbędzie się już 3 grudnia w Warszawie!

Cybercrime, reverse engineering, cyber threat intelligence czy forensics to tylko niektóre ze ścieżek w programie stacjonarnej konferencji Oh My H@ck, której wiodącym motywem jest cyberbezpieczeństwo. Jest to świetna okazja aby dowiedzieć się wprost od specjalistów, jak nie dać się oszukać, poznać najnowsze rozwiązania i dobre praktyki.

Podczas konferencji możesz osobiście poznać kilkudziesięciu najlepszych ekspertów z branży cybersecurity. Na scenie wystąpią między innymi: Dominik Rozdziałowski, Agnieszka Gryszczyńska, Ireneusz Tarnowski, Agata Ślusarek czy Łukasz Jędrzejczak. Nad całością programu niezmiennie czuwa Adam Haertle, redaktor i założyciel znanego na pewno wszystkim moim czytelnikom portalu ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Agenda jak zawsze jest odpowiedzią na potrzeby lokalnej sceny cyberbezpieczeństwa, a prelegenci doskonale znają realia rynku IT security w Polsce. Znajdziesz tu analizy głośnych incydentów, przegląd ciekawych funkcjonalności i nowych metod wykrywania zagrożeń… W programie między innymi:

  • Zapolujmy razem na ransomware! – Marcin Ratajczyk
  • Brudne sztuczki w pozyskiwaniu danych – Maciej Kotowicz
  • Oh My Mac! Red teaming komputerów z systemem macOS – Wojciech Reguła
  • Cyber Crime as a Service, czyli gdzie, kto i za ile – Damian Hoffmann
  • Jak zhakować pół Internetu odkurzaczem? – Jan Iłowski

Oczywiście serdecznie zapraszam również na moje wystąpienie zatytułowane „Smoki i pandy – organizacja chińskiego wywiadu w kontekście operacji cyber„. Postaram się przybliżyć strukturę jednostek prowadzących operacje cyber na zlecenie rządu Chin co powinno pomóc analitykom w zrozumieniu kontekstu i celów działań.

Kompletny program konferencji Oh My H@ck 2022 znajdziesz tutaj.

Jednak oczywiście jak to na konferencji, wykłady to nie jedyna atrakcja wydarzenia. Poza ogromną dawką wiedzy podczas prelekcji możesz liczyć na aktywność ekspertów podczas sesji Q&A oraz mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń z innymi osobami interesującymi się tematyką cyberbezpieczeństwa. Na uczestników czeka również wiele atrakcji, konkursy i impreza wieczorna.

Chcesz dołączyć do wiodących specjalistów cyberbezpieczeństwa w Polsce? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj ze specjalnej oferty dla czytelników counterintelligence.pl Odbierz 15% zniżki z kodem rabatowym: “OMHxCI”.

Rejestracja: https://eventory.cc/event/oh-my-hack-2022/tickets

Dowiedz się więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish