Threat Inteliigence / OSINT / NETSEC / NATSEC

Zapraszam na CONFidence 2022!

Pandemia COVID wpłynęła niezwykle dramatycznie na przeróżne aspekty naszego życia, a jeżeli chodzi o branżę cyberbezpieczeństwa to jednym z najbardziej „widzialnych” jej skutków było odwołanie bardzo wielu konferencji branżowych. Teraz jednak nadchodzi powoli czas kiedy wracają one do wersji offline. I właśnie jednym z takich wydarzeń jest CONFidence, na które serdecznie zapraszam – counterintelligence.pl ma bowiem przyjemność i zaszczyt być patronem medialnym wydarzenia!

Więc jeżeli tęskniliście za wydarzeniami na miejscu, dyskusji nie przerywanych komentarzami „słychać mnie?” czy „jesteś na mute’cie” i możliwością spotkania twitterowych znajomych to koniecznie zarezerwujcie datę 6-7 czerwca 2022. Konferencja CONFidence wraca do Krakowa i zapowiada się bardzo interesująco. Organizatorzy zabiorą was do Muzeum Lotnictwa! A dla wszystkich którzy śledzą counterintelligence.pl na pewno nie będzie tajemnicą, jak bardzo interesuję się lotnictwem w związku z czym nie widzę możliwości aby się tam nie pojawić i przyjrzeć eksponatom w przerwach między prelekcjami 🙂

A jeżeli chodzi o to co czeka nas na samym wydarzeniu, oddajmy na chwilę głos organizatorom:

„Po pierwsze, w końcu będzie okazja, by zasmakować niepodrabialnego klimatu CONFidence – takiej mieszanki technicznych informacji i luźnej atmosfery nie znajdziecie nigdzie indziej. Po drugie, potwierdzono już pierwsze mocne nazwiska. Na CONFidence wystąpią między innymi: Łukasz Bromirski, Paweł Maziarz, Andrzej Karpiński, Ido Naor, Felipe Duarte, Borys Łącki i Adam Lange.

Prace nad programem konferencji trwają – zgłoszenia prelegentów są oceniane przez Radę Programową złożoną z cenionych ekspertów branży IT security. Jak zawsze możecie się spodziewać kilkudziesięciu technicznych wykładów omawiających najważniejsze zagadnienia z zakresu cyberbezpieczeństwa. Na CONFidence spotkacie się również i wymienicie doświadczeniami ze specjalistami security z różnych środowisk, poznacie praktyczne rozwiązania i wyniki bieżących analiz.”

Przyznam, że sam na CONFidence wybierałem się już kilka razy, niestety różne względy losowe za każdym razem ostatecznie krzyżowały mi plany. Tym bardziej więc w tym roku zamierzam dotrzeć do Krakowa 🙂

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w CONFidence, organizatorzy przygotowali kod rabatowy -15%: “lawsecnet”. Można z niego skorzystać przy zakupie standardowych wejściówek bez Gift Packów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish